Kontakt Lyma

Mød os på dine vilkår

Kontakt en sælger for at booke et møde, enten på stedet hos dig eller via et videomøde. Hvis du har brug for at møde os, er vi aldrig langt væk.

Postadresse
Lyma Kemiteknik AB
Boks 130
232 22 Arlöv

Leveringsadresse
Lyma Kemiteknik AB
Virvelvägen 1
232 36 Arlöv

Medarbejdere

Thomas Jensen

|Salgschef

+46 40 43 88 18 thomas.jensen@lyma.com

Björn Berglind

|Teknisk chef og salg

+46 40 43 88 12 bjorn.berglind@lyma.com

Mikko Faarinen

|Salgsingeniør

+46 920 47 98 99 mikko.faarinen@lyma.com

Daniel Modig

|Salgsingeniør

daniel.modig@lyma.com

Therése Heimby

|Salgsingeniør

+46 40 43 88 15 therese.heimby@lyma.com

Felicia Fransson

|Salgs- og marketingkoordinator

+46 40 43 88 07 felicia.fransson@lyma.com

Stig Johnsen

|Salgsingeniør

+47 91 35 44 55 stig.johnsen@lyma.com

Bjarne Hattens

|Salgschef

+45 21 79 25 48 bjarne.hattens@lyma.com

Patrik Löwenqvist

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 06 patrik.lowenqvist@lyma.com

Oliwia Selmstedt

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 01 oliwia.selmstedt@lyma.com

Stefan Kristensson

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 17 stefan.kristensson@lyma.com

Rutger Manger

|Indkøb

+46 40 43 88 13 rutger.manger@lyma.com

Carl-Johan Nyhlén

|Økonomidirektør

+46 40 43 88 02 carl-johan.nyhlen@lyma.com

Petra Fagerström

|Økonomi

+46 40 43 88 09 petra.fagerstrom@lyma.com

Fredrik Almén

|Lager og værksted

+46 40 43 88 08 fredrik.almen@lyma.com

Linus Lundh-Hansen

|Lager og værksted

+46 40 43 88 20 linus.lundh-hansen@lyma.com

Book et fleksibelt videomøde eller lad os komme til dig

Vi forstår, at tiden ikke altid er nok til at møde os på stedet med dig. Ting kan dukke op i sidste øjeblik, og du skal muligvis annullere. Hos os er der mulighed for at vælge mellem at møde dig, eller vi kan mødes via et videomøde. I dag er teknologien så avanceret, at følelsen næsten er den samme som at sidde i samme rum.

Vi sparer ikke kun tid, vi beskytter også miljøet.

Kontakt en sælger for at booke et møde, enten på stedet hos dig eller via et videomøde. Hvis du har brug for at møde os, er vi aldrig langt væk.