Kontakt Lyma

Møt oss på dine vilkår

Kontakt en selger for å bestille et møte, enten på stedet hos deg eller via et videomøte. Hvis du trenger å møte oss, er vi aldri langt unna.

Postadresse
Lyma Kemiteknik AB
Boks 130
232 22 Arlöv

Leveringsadresse
Lyma Kemiteknik AB
Virvelvägen 1
232 36 Arlöv

Ansatte

Thomas Jensen

|Salgssjef

+46 40 43 88 18 thomas.jensen@lyma.com

Björn Berglind

|Teknisk sjef og salg

+46 40 43 88 12 bjorn.berglind@lyma.com

Mikko Faarinen

|Salgsingeniør

+46 920 47 98 99 mikko.faarinen@lyma.com

Daniel Modig

|Salgsingeniør

daniel.modig@lyma.com

Therése Heimby

|Salgsingeniør

+46 40 43 88 15 therese.heimby@lyma.com

Felicia Fransson

|Salgs- og markedsføringskoordinator

+46 40 43 88 07 felicia.fransson@lyma.com

Stig Johnsen

|Salgsingeniør

+47 91 35 44 55 stig.johnsen@lyma.com

Bjarne Hattens

|Salgssjef

+45 21 79 25 48 bjarne.hattens@lyma.com

Patrik Löwenqvist

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 06 patrik.lowenqvist@lyma.com

Oliwia Selmstedt

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 01 oliwia.selmstedt@lyma.com

Stefan Kristensson

|Salgsstøtte

+46 40 43 88 17 stefan.kristensson@lyma.com

Rutger Manger

|Innkjøp

+46 40 43 88 13 rutger.manger@lyma.com

Carl-Johan Nyhlén

|Økonomidirektør

+46 40 43 88 02 carl-johan.nyhlen@lyma.com

Petra Fagerström

|Økonomi

+46 40 43 88 09 petra.fagerstrom@lyma.com

Fredrik Almén

|Lager og verksted

+46 40 43 88 08 fredrik.almen@lyma.com

Linus Lundh-Hansen

|Lager og verksted

+46 40 43 88 20 linus.lundh-hansen@lyma.com

Bestill et fleksibelt videomøte eller la oss komme til deg

Vi forstår at tiden ikke alltid er nok til å møte oss på stedet med deg. Ting kan dukke opp i siste øyeblikk, og du må kanskje avbryte. Hos oss er det muligheten til å velge mellom å møte deg, eller vi kan møtes via et videomøte. I dag er teknologien så avansert at følelsen er nesten den samme som å sitte i samme rom.

Vi sparer ikke bare tid, vi beskytter også miljøet.

Kontakt en selger for å bestille et møte, enten på stedet hos deg eller via et videomøte. Hvis du trenger å møte oss, er vi aldri langt unna.